Veikals

Esi sveicināts! Ceilonas tējas veikals “Lauvas Tēja” Tevi jau gaidīja.

Mēs ticam, ka piedāvājam tikai augstākās kvalitātes Ceilonas melno un zaļo tēju. Ņemot vērā to, ka tējas kvalitāte un garša mums ir galvenais rakstumlielums, mēs izvēlamies tikai tās tējas, kas atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem. 

Iegādājies kvalitatīvas beramās Ceilonas zaļās un melnās tējas no Šrilankas, kas papildinātas ar ziedlapiņām, augļu gabaliņiem, biezinātām sulām. Katra tēja tiek rūpīgi sagatavota pēc individuāla pasūtījuma tieši Lauvas Tējas veikalam, lai ikviens spētu relaksēties, baudot dabiskas izcelsmes tēju. Vairāk par Ceilonas tēju izcelsmi un kvalitāti lasi sadaļā par tējām.

Mūsu Ceilonas tējas e-veikalā atradīsi ne tikai eksotisko augļu tējas, melnās un zaļās tējas,un citas veselīgas tējas, kā arī tēju dāvanu komplektus dažādām gaumēm. 

Kvalitatīva un svaiga tēja padara šī dzēriena tasīti par īstu piedzīvojumu. Tēja spēj uzmundrināt un ieaijāt miegā, tā var garšot pēc eksotiskiem augļiem izskaties pēc gardākā dzēriena. Kvalitatīva tēja spēj iedot īsto garšu vakaram pie jūras vai ilgi gaidītai sarunai ar sen nesatiktu paziņu!

Ir labi zināms, ka augļi ir labi antioksidantu avoti, taču mazāk zināms, ka zaļā un melnā tēja satur tējas flavonoīdus, kam piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības. Visbiežāk vitamīni un minerālvielas, kas atrodami tējā, ir A, C, B, E vitamīns, kalcijs, cinks, kālijs un mangāns.

Mēs uzskatām, ka katram maisījumam ir savs raksturs, tāpēc vēlamies iepazīstināt katru klientu ar plašo tēju pasauli, lai atspoguļotu katras tējas būtību un sniegtu ieskatu rūpīgi izvēlētajā garšas buķetē.

Ceilonas melnās un zaļās tējas pieejamas gan tīrā veidā, gan augļu tēju maisījumu komplektu veidā. Visas Lauvas Tējai pievienotās piedevas ir dabiskas izcelsmes.

Svini tējas dzeršanas svētkus kopā ar Lauvas tēja, izvēloties augstākā labuma Ceilonas tējas.

Ceilonas tējas veikals “Lauvas Tēja” pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā un Baltijas valstīs ar Omniva vai Latvijas pasts starpniecību.